Tým Ájurvéda centra

Vlaďka a Jarda Štefkovi s malým Charliem
Vlaďka a Jarda Štefkovi s malým Charliem
 
Pro Vás s láskou tvoříme a vytváříme ze srdce prostor,  který slouží všem příchozím jako místo pro nalezení harmonie duše i těla. Energeticky čisté místo, kde zahrada promlouvá.....
Můžete se objednat na konzultaci, terapii nebo každý pátek navštívit obchůdek.
 
Vlaďka Štefková 3
Vladimíra Aheal Štefková
 
Jsem žena stále hledající v tajemstvích propojení našich duší a těl. Masérka, terapeutka, kosmetička, vizážistka a poradce v oblasti zdravého stravování a životního stylu s individuálním přístupem pro každého. V oblasti péče o tělo a duši pracuji od roku 1998, kdy jsem otevřela první vlastní kosmetický salón. Touha po nalezení příčin nemocí a zdravotních problémů mě postupem času od babiččiny zahrádky přes učení aromaterapie přivedla až k ajurvédě. Navštěvovala jsem školu Instituce Dhanvantri v Praze pod vedením Dr. Govinda Rajpoota. Pro získání praktických dovedností jsem  navštívila několik ajurvédských center v Indii, na Srí Lance a také v Evropě. Absolvuji stále kurzy na cestě ženy odevzdání se nitru a najití síly ženy v její největší jemnosti a propojení se v komunikaci s přírodou.
Každý jsme na cestě svého osudu za svým štěstím, láskou a zdravím. Vytvářím pro Vás prostor pro léčení, místo pro vaše bezpečí a ochranu, kde vládne klid, mír a láska. Místo pro vaši svobodu, kde můžete zklidnit mysl a tak začít tvořit vaší vizi pro váš život. Jsou chvíle, kdy je čas se zastavit a porozhlédnout se v tichosti kolem sebe a do sebe a u nás najdete vhodné podmínky pro svoje tiché a hluboké uvědomění.
S láskou A HEAL
Honza Vančura
Bc. Jan Vančura
 
Fyzioterapeut, masér, instruktor jógy, poradce v oblasti zdravého stravování. Jan Vančura je specialistou v oblasti fyzioterapie, cvičení ajurjógy a pančkarmy. Ájurvédu vystudoval v Instituci Dhanvantri v Praze pod vedením Dr. Govinda Rajpoota a praktikuje ji od roku 2000. Specializuje se na výzkum vlivu ájurvédských procedur na úpravu krevního tlaku. Své výsledky přednáší na tématických konferencích. Je instruktorem pro cvičení ajurjógy a pro dýchací cvičení.