Vánoční obchůdek

Krásné dny adventní přeji,

letošní předvánoční čas je poněkud zvláštní. Klid mysli nám narušuje neustálé změny protiepidemiologických opatření a dárky nakupujeme převážně přes internet, což je pro některé z nás velice neosobní, převládá strach a nejistota. Snažím se jít jinou cestou a najít každý den to krásné, ty maličkosti a radosti všedního dne. I s Vámi se chci podělit o kousek radosti. Pokud ještě nemáte vybrané dárky pro Vaše milované, zvu vás do mého rodinného obchůdku jež je součástí Ajurvéda centra Slemeno. Obchůdek je otevřen každý pátek v čase 10-16.30hod.

Nově navíc v pondělí – středa, tedy ve dnech 21.- 23.12.2020 v časech 10-17 hod.

Nakoupíte u mě dárky pro své blízké, ať už jde o poukázky do obchůdku, masáž nebo kosmetiku, přírodní produkty, sušené bio byliny na zimní čaje, kosmetické balíčky a dekorativní kosmetiku. Nevím zda už víte, ale v obchůdku mám rozšířený sortiment o módu a dekorace z ovčí vlny, hedvábné šály, keramické a peříčkové výrobky nebo české sklo. Prostě spousta originálních produktů. Ráda Vám s výběrem poradím.

Je tedy z čeho vybírat a pokud ke mně dorazíte, čeká vás sladké překvapení😊. Do vánoc jsem Vám plně k dispozici na zavolání i v jiném termínu. Těším se na Vás.

A kdybychom se již neviděli, přeji Vám láskyplný, poklidný vánoční čas a do Nového roku vykročit tou správnou ….umět překonat….mít pevné….

Moooc děkuji za podporu v tomto roce, děkuji Vám z celého srdce.

vizitka